IMC TEAM ZİYARETİNDEN AKILDA KALANLAR

Yusuf USTA- 7/B:IMC grubu bana birlikte çalışmayı ve sadece bildiklerimizle değil yardımlaşarak iyilikleri çoğaltarak başarılı olabileceğimizi öğretti. Kendileri rakip olmasına rağmen Çotanak Takımıyla da işbirliği kurdu. Hepsi çok iyi insanlardı ve bize çok şey öğrettiler.

Tarık Emir ŞAHİN 7/A : IMC Takımıyla tanışmak büyük şans. Çağan Abi anlatmıştı. Onlar da başta küçük bir takımdı bizim gibi hayalleri vardı. Şimdi büyük ve köklü bir takımlar. Biz de onlar gibi olacağız.

Zeynep Gökçe KURT 5/YA : IMC Takımını gördüğüm için çok mutlu oldum. Bize çok şey kattılar. Keşke bizimle daha çok kalabilseydiler. Başak Abla seni çok sevdim.

Esila AYDIN 5/YA : Yaptırdıkları etkinlikler çok hoşuma gitti. Eğitimlerde çok eğlendik. Lego yarışmaları için bize destek olacaklarını söylediler. böyle bir yarışmaya katılacağımızı hayal bile edemezdim. En tatlısı Hilal Ablaydı. Hepinizi çok seviyorum.

51337058_143978119946110_1386341616955949056_n.jpg

Mehmet Arda ŞAHİN 5/YA: Mükemmel bir takımdı. gelecekte onlar gibi olmayı arzu ediyorum. Hepsini tek tek çok sevdim.

Kumru AYDIN 5/YA: Hepsi çok başarılılardı. Hilal ablayı ve Aris Abiyi çok sevdim.  Okullarını bırakıp bizim için gelmeleri inanılmaz bir şey.

Mehmet Barış KIRCA 6/A: Yaşlarına rağmen bu kadar büyük işler başarmaları beni şaşırttı. Bize anlattıkları her şey çok dikkatimi çekti. Hepsini çok sevdim.

Busegül GÜNDOĞDU 7/D: Bize inanmaları ve bizim için gelmeleri benim çok hoşuma gitti. Bize daha iyi bir takım olmamız için sponsor aramak istemeleri süper bir olay. Hilal ablamı çok sevdim. Bize inandığınız için çok teşekkür ederim.

Hasan İnan AYDEMİR 5/YA: Bu kadar başarılı olmaları en çok dikkatimi çeken şeydi. Bize yaptırdıkları etkinliklerde çok eğlendim. Kule yapımında biz birinci olduk. Bizimle çok ilgilendiler hepsine çok teşekkür ediyorum.

Mustafa Enes KARASAY 5/YA : Eğlenceli güzel vakit geçirdik. Robot yarışmalarına yaptıkları robot çok dikkatimi çekti. Başak ablamla Hilal Ablamı çok sevdim. Bizim için buraya kadar gelmeleri çok heyecanlıydı.

51608739_143956149948307_8200601755147304960_n.jpg

Emir Hakkı KÖROĞLU 5/YA: Dikkatimi çeken en önemli şey takım ruhuydu. Öyle bir takımın üyesi olmayı istiyorum. Çalışmaları hakkında detaylı bilgiler verdiler. Hala merak ediyorum kaç kg kalemtıraş çöpünden ne kadar kağıt ürettiklerini. Bu bence çok güzel bir fikir. Aslında hepsini çok sevdim. Ama Çağan abimi çok sevdim.

Bektaş Efe ÖZTÜRK 5/B: Çok güzel etkinlikler yaptık. Getirdikleri eğitim kitleri çok güzeldi. Teşekkür ederim. En çok ahtapot dikkatimi çekti. Hepsini ayrı ayrı çok sevdim.

Necip Efe YAKAN 5/A:  Ahtapot çok hoşuma gitti. Hatta elimden bırakmadım. Abilerin saçlarının uzun olması çok dikkatimi çekti.Aris Abi seni çok seviyorum.

Sami SAĞLAM 5/A: Legolardan Mars’a koloni kurma fikri çok hoşuma gitti. Turkcellden getirdikleri setler çok güzeldi. başta yapamamıştık. sonra setleri birleştirdik ekip çalışması yaptık ve çalıştırabildik. Başak Abla seni çok seviyorum.

Burak Can AYDIN 7/D: Bence IMC takımı hayallerin gerçekleşebileceğinin en büyük kanıtı.  Gerçekten ellerinde hiç imkan yokken okullarındaki hurdaları satarak kodlama robot malzemeleri almışlar. sonra aynı takım turnuvalarda madalyalar kazanıyor. Bu herkesin azmedince her şeyi başarabileceğinin bir kanıtıdr. Ülkemizin gurur kaynağı IMC takımı bizi ziyarete gelerek çok büyük incelik gösterdiler. Bize kazandırdıkları her şey için teşekkür ederim. Çok başarılı olsunlar. Hepsini çok sevdim.

51777434_143956053281650_5405819488568344576_n.jpg

5/B SINIFI:

Göktuğ UZUN: Yarışmalarda nasıl süreyi yetiştirebiliyorlar acaba?

Nurbanu BODUR: Ülkemizi bir çok ülkede başarıyla temsil etmeleri beni çok gururlandırdı.

Tolga KARAKAYA: Bize robotlarını gösterdiler inanılmazdı.

Burak YILDIRIM: Robotları nasıl kodluyorlar aklım almıyor.

Gökçe SARIHASANOĞLU: Konuya hakimdiler.Çok güzel anlattılar.

Emirhan EKŞİ: Legolara görev yaptırmaları çok dikkatimi çekti.

Hasan BEKTAŞ: Robotların çiçekleri sulaması çok dikkatimi çekti.

M. Miraç ŞENEL: Dünyada ne çok robot takımı vardır!

Armağan CİVEK: Aris abi seni çok sevdim

Zeynep Sena ŞEN: Başak abla konuyu çok güzel anlattı.

Masal BAŞOĞLU: Çağan Abinin saçı kendine çok yakışıyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s